tomi
ارسال

کنسرو ماهی هوور در روغن زیتون

برند:اورگانا
نوع محصول: کنسروها
دسته بندی محصول: تن ماهی
زیر دسته بندی محصول: اورگانا
رنگ:
سایز:
قیمت:

تومان
قیمت:
تومان
تخفیف:
تومان
قیمت نهایی:

تومان
تومان

درباره محصول

کنسرو ماهی تن در روغن زیتون یک غذای کامل و سرشار از اسید چرب امگا 3 است. اورگانا در تهیه محصولات خود همواره از روغن‌های گیاهی و طبیعی استفاده می‌کند. کنسرو ماهی تن اورگانا یک منبع پروتئین مناست با ارزش غذایی بالا محسوب می‌شود.

در تولید این محصول از روغن زیتون تصفیه شده تازه و طبیعی استفاده شده است.

تحقیقات نشان داده که مصرف روزانه دو قاشق غذا خوری (۲۳ گرم) روغن زیتون، خطر ابتلا به بیماریهای قلبی را کاهش می‌دهد که این امر، به دلیل وجود چربی‌های اشباع نشده در این روغن است؛ بنابراین برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری، بهتر است که به جای چربی‌های اشباع شده از روغن زیتون استفاده شود تا میزان مصرف کالری روزانه از حد لازم بیشتر نباشد. همچنین روغن گردو و اسید چرب امگا ۳ که در گوشت ماهی و سبزیجات وجود دارد همچون روغن زیتون، اسیدهای چرب اشباع نشده دارند و بنابراین برای پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های قلبی مفیدند.

این محصول با وزن 180 گرم پر شده از ماهی هوور جنوب تازه و بدون مواد نگدارنده شیمیایی است. تن ماهی در حفظ سلامتی قلب، تنظیم فشار خون، پیشگیری از سکته، حفظ سلامت ماهیچه ها، تامین ویتامین دی و کمک به سیستم بینایی نقش بسزایی دارد.

پکیج‌های کنسروهای ماهی تن اورگانا در شرینگ پک‌های 12 و 24 تایی بسته بندی میشوند. شما میتوانید به کمک این محصول انواع خوراک‌های مختلف ماهی را طبخ کنید. طعم آشنا و همیشگی آن با ذائقه همه افراد هماهنگ است.

هر قوطی این محصول حاوی 80% گوشت ماهی هوور روشن، 17.5% روغن آفتابگردان طبیعی و 1.5 درصد نمک است.

با مصرف یک قوطی کنسرو ماهی اورگانا بدن شما 395.28 کیلو کالری را در کنار 0.14 گرم اسید چرب ترانس مفید دریافت می‌کند.

وزن:
وزن اصلی:
شماره پروانه بهداشت:
افزودن نظر
محصولات مشابه