tomi
ارسال
درباره ما
درباره ما

نیاز روز، پاسخی واقعی به نیاز شما

حتما تا به حال پیش آمده که بخواهید محصولات یا خدمات خود را در فضای مجازی به دیگران معرفی کنید و از این راه مشتریان بیشتری را جذب نمایید. راه های مختلفی برای تبلیغات در اینترنت وجود دارد. بعضی از آنها هزینه های زیادی را به شما تحمیل می کند و برخی که رایگان هستند، امکاناتی را که شما برای معرفی موثر خود و کسب و کار خود نیاز دارید ندارند.

سایت نیاز روز پاسخی قطعی به این نیاز شماست. هدف ما ایجاد بستری برای شما صاحبان مشاغل و کسب و کارها است تا با بهترین شکل و کمترین هزینه، تبلیغات خود را در اینترنت سامان دهید. همچنین ما به مشتریان شما هم کمک می کنیم تا به اطلاعاتی ارزشمند در خصوص ارائه دهندگان کالا و خدمات، قیمت، موقعیت جغرافیایی و ویژگی های تخصصی کالا و خدماتی که به دنبال آن هستند دست پیدا کنند، تا با چشمانی باز بهترین مسیر را برای داد و ستد خود در پیش گیرند و از صرف هزینه های اضافی واسطه گری برای دستیابی به این گونه اطلاعات بی نیاز شوند.

نیاز روز امروز با افتخار اعلام می کند که با وجود رقابت شدیدی که بین سایت های تبلیغات در فضای مجازی وجود داشته و دارد، همواره یکی از معتبرترین و قوی ترین وب سایت های این حوزه بوده و همیشه توانسته اعتماد شما گرامیان را جلب نماید. چرا که ما می دانیم برای اینکه بمانیم باید با نیازهای واقعی مشتریانمان آشنا شویم و تمام سعی خود را در برآوردن آنها انجام دهیم.

یاز روز در سال 1382 متولد شد. در آن سال تعداد سایت های فعال در حوزه تبلیغات آنلاین کمتر از انگشتان یک دست بود و صاحبان کسب و کارها نیز آشنایی چندانی با تبلیغات در فضای مجازی نداشتند. با گسترش اینترنت در کشور و آشنا شدن بیشتر مردم، هر روز مثل قارچ سایتی جدید در این حوزه از گوشه ای رشد می کرد تا جایی که ظرف کمتر از 5 سال تعداد سایت های فعال در زمینه تبلیغات آنلاین به چندین هزار رسید.

این حجم انبوه از سایت های تبلیغات آنلاین به همان سرعت که ایجاد می شدند، یکی پس از دیگری نیز از صحنه روزگار حذف می شدند و مشتریان خود را بلاتکلیف و زیان دیده رها می کردند. مشکل اصلی این سایت ها عدم توجه به نیازهای واقعی مشتریان و تمرکز صرف بر روی کسب درآمد بدون ایجاد ارزش و سود برای مشتریان بود.

ولی نیاز روز آمده بود تا بماند و بعد از فراز و نشیب های فراوان، امروز که 14 سال از عمر آن می گذرد، صدها هزار نفر از صاحبان مشاغل و کسب و کارها به آن اعتماد کرده اند و از خدمات آن استفاده می کنند. این چیزی است که ما را به ادامه دادن این راه امیدوار و از نتایج تلاش هایمان مطمئن می کند.

شما می توانید تبلیغات خود را در قالب آگهی های آنلاین به صورت رایگان در سایت نیاز روز درج کنید. این هسته اصلی خدمات ما برای شماست ولی همه ماجرا این نیست.

آگهی دهندگان اینترنتی، مخصوصا آنهایی که قصد درج آگهی در مورد کسب و کار خود را دارند، نیازهای مخصوص به خود را داشته که هر روز نیز با پیشرفت تکنولوژی و روش های نوین فناوری تغییر کرده و گسترش می یابند. در نتیجه ما برای پاسخ به هر یک از نیازهای شما امکانات سایت را توسعه داده ایم.

شما علاوه بر امکانات عادی که در درج آگهی های اینترنتی در سایت های گوناگون وجود دارد، امکانات زیر را هم در سایت نیاز روز خواهید داشت