tomi
ارسال

کنسرو قلیه ماهی جنوب

برند:اورگانا
نوع محصول: کنسروها
دسته بندی محصول: خوراک
زیر دسته بندی محصول: اورگانا
رنگ:
سایز:
قیمت:

تومان
قیمت:
تومان
تخفیف:
تومان
قیمت نهایی:

تومان
تومان

درباره محصول

کنسرو قلیه ماهی اورگانا یک خوراک کامل، لذیذ و سرشار از اسید چرب امگا 3 است. کنسرو قلیه ماهی اورگانا یک منبع پروتئین مناست با ارزش غذایی بالا محسوب می‌شود.

در تولید این محصول از سبزیجات معطر (گشنیز و شنبلیله)، سیر خشک، تمر هندی ویژه، ادویه‌جات و روغن آفتابگردان طبیعی استفاده شده است.

 

قِلیِه ماهی یکی از معروف‌ترین خورش‌های ایرانی متعلق به جنوب ایران استان‌های خوزستان، بوشهر و هرمزگان و جنوب بلوچستان می‌باشد. در طبخ این غذا از سبزی‌جات مخصوص (گشنیز و شنبلیله)، تمر هندی، ادویه‌جات و ماهی جنوبی استفاده می‌شود. در بوشهر به آن «قلیه مُی» می‌گویند. در بندرعباس از ماهی شیر یا زبیدی استفاده می‌کنند. در اهواز علاوه بر ماهی‌هایی مثل میش ماهی و هامور، گاهی در قلیه میگو هم می‌ریزند. در بندر گناوه قلیه را با ماهی سرخو یا همار می‌پزند. اما در هر حال اهل فن توصیه می‌کنند که برای طبخ این غذای محبوب بهتر است از ماهی‌هایی استفاده شود که گوشت لُخم دارند. سنگسر، هامور، شیر، سُرخو، جَش، شوریده و سِکِن بهترین ماهی‌ها برای تهیه قلیه ماهی هستند. باید یادآور شد که پخت قلیه ماهی در آبادان زبان زد می باشد.

در استان بوشهر اورگانا اولین و تنها تولید کننده قلیه ماهی کنسرو شده است.

این محصول با وزن 180 گرم پر شده از ماهی هوور جنوب و دیگر مواد افزودنی تازه و بدون مواد نگدارنده شیمیایی است.

پکیج‌های کنسروهای قلیه ماهی تن اورگانا در شرینگ پک‌های 12 و 24 تایی بسته بندی میشوند.

هر قوطی این محصول حاوی 40٪ ماهی هوور، 28.5٪ سبزیجات(گشنیز، شنبلیله، سیر، پیاز)، 1.5٪ نمک، 15% روغن آفتابگردان، 22% رب گوجه فرنگی و تمر هندی و 2% ادویه‎‌جات است.

با مصرف یک قوطی کنسرو قلیه ماهی اورگانا بدن شما 395.28 کیلو کالری را در کنار 0.14 گرم اسید چرب ترانس مفید دریافت می‌کند.

وزن:
وزن اصلی:
شماره پروانه بهداشت:
افزودن نظر
محصولات مشابه